Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016
Klubbad för
Laptop Hp Pavilion Refnr: GP630517R, Snr: CNF730517R, omprogramering samt fläkt byte behövs i väska
Diktafon Olympus LS-10 Linear Pcm Recorder, Batteri driven, Kantstött med tejpad baksida
Apple iphone 5 16gb svart model A1429 Imei: 013347000601260,laddare ej orginal, Lösenordsskyddad
AKUSTISK GITARR YAMAHA YS-1, små repor & skador på kroppen med väska samt digitalstämmare
Mobiltelefon, Apple, iPhone 64BG, modellnr.A1429, imei:013407006751889, naggade kanter, repig, med laddare, defekta hörlurar, manual i originalkartong