1081 - 1100 av 1 652
1...545556...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016

Klubbad för

Ring med diamanter 24xca0,02ct 14K 2,8g Ø18

Utrop: 2 000 kr

Ring med stenar 14K 2,7g Ø16½

Utrop: 700 kr

Ring vitguld med diamanter 1ca1,20+ 2xca0,02ct något skev 18K 3,1g Ø17

18 200 kr

Utrop: 7 600 kr

Ring vitguld med stenar 18K 6,9g Ø18¾

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring vitguld med diamanter 8xca0,02ct något skev 18K 3,1g Ø17

Utrop: 1 500 kr

Ring med diamanter18K 3,8g Ø17½

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring med diamanter 1xca0,10+6xca0,02ct 18K 5,1g Ø18

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr Yamaha, repig/kantstött och lackskador på kropp,Snr: Lp23227, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Marshall Valvestate, model 8010, 230V med kablar

475 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake tamar plats för nio ljus

400 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Gustavsberg, Stig lindberg "domino" 15X15cm små nagg

Utrop: 300 kr

Fat i silver, Botten " Femkronor 1935" 51,6g

175 kr

Utrop: 150 kr

Vas med blommar H 29cm, Övre Ø17cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Smart watch 3 Sony model SWR50, SNR: 14452D1BF978D3E, I orginal box

475 kr

Utrop: 375 kr

Skål Orrefors Malin Lindahl, Rose, Ø24cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Fat målerås sweden, Mats Jonasson Ø33cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Laptop Hp probook 4520s, Snr: 2CE04225NS, med laddare

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas "Rörstrand Sweden" av Suzanne Öhlen, Höjd 15cm Ø11cm

Utrop: 250 kr

Armbandsur, Daniel Wellington,Stål, Quartz, Tygarmband

650 kr

Utrop: 375 kr

Filekniv, Chroma, type 301, Design by F.a. Porsche, L: 30cm ny i förpackning

400 kr

Utrop: 300 kr