Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016
Klubbad för
Färgserigrafi, C Göran Karlsson, blad ca.105x75cm, signerad och numrerad 21/125, blad lös i ram, BUS
Färgserigrafi, Albin Amelin (1902-1975) blad ca.63x81cm signerad och numrerad 277/310, solblekt blad med märke efter passepartout BUS
Färglitografi Albin Amelin (1902-1975), blad ca.67x74cm, signerad och numrerad 156/310, solblekt blad med märke efter passepartout BUS
Armband med stenar 21K bruttovikt 7,4 20cm en sten sönder tråd fastnad på vissa ställen