821 - 840 av 1 652
1...414243...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016

Klubbad för

Färgserigrafi, C Göran Karlsson, blad ca.105x75cm, signerad och numrerad 21/125, blad lös i ram, BUS

Utrop: 2 400 kr

Färgserigrafi, Albin Amelin (1902-1975) blad ca.63x81cm signerad och numrerad 277/310, solblekt blad med märke efter passepartout BUS

400 kr

Utrop: 800 kr

Färglitografi Albin Amelin (1902-1975), blad ca.67x74cm, signerad och numrerad 156/310, solblekt blad med märke efter passepartout BUS

Utrop: 800 kr

Halskedja med stenar 21K bruttovikt 16g 42cm en sten med spricka

Utrop: 3 800 kr

Armband med stenar 21K bruttovikt 7,4 20cm en sten sönder tråd fastnad på vissa ställen

Utrop: 1 800 kr

Armring skev 21K 23,9g Ø60mm

Utrop: 8 400 kr

Örhänge 1st udda medpärla och diamant ca0,005ct 18K 1,4g

Utrop: 425 kr

Örhänge 1st udda med diamanter 6xca0,01ct 18K 2,5g

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 1,4g

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 1,3g

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,5g

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 1g

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,6g

325 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,6g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 1,6g

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Halskedja Venezia 14K 3,6g 67cm

Utrop: 850 kr

Ring med sten något skev 14K 4g Ø18½

800 kr

Utrop: 900 kr

Hänge med sten14K 1,1g

Utrop: 250 kr

Ring Vitguld med diamanter 1x0,25+14xca0,01, 18K 4,3g Ø17

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr