Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016
Samsung Galazy S6 32GB SM-G620F, serienr: RF8G81ZDDJB, IMEI: 353609075101767, som ny med laddare och hörlurar i kartong med ytterkartong
Samsung S5 16GB SM-G900F, serienr: R58G81H5Q2P, IMEI: 359660063963795, med laddare och hörlurar i kartong
Laptop Lenovo B50-45 80F0, serienr: CB34467458, ram 4G, HDD 320G, med manualer och strömsladdar, i kartong
Samsung Galaxy S6 32GB, SM-G920F, serienr: RF8G61VC92W, IMEI: 952148075603408, som ny med laddare, manual och hörlurar i kartong
Fritid Verktyg
Slagborr Hilti TE 30-C-A VR, serienr: 02-0073706-CN-11, med flera borrhuvuden, smörjmedel och manual i väska
Fritid Verktyg
Borrmaskin/Skruvdragare Hilti SF 144-A, serinr: 1430332 med batteri, extrabatteri och laddare i väska
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare Fender Silverface A71554, defekta volymknappar, saknar handtag, små skador, med strömsladd
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Jackson PS-1 Performer, nr: 1025739, saknar en volymknapp, fattas skruvar, lackskador, i mjukt fodral som är sönder
Elgitarr Gibson Les Paul Classic, made in USA 2011, serienr: 128611470, i hårt orginalfodral
Elgitarr Gibson Les Paul Standard Etune 120th anniversary, serienr: 140042677, i hårt orginalfodral
Elgitarr ESP KH-2, serienr: K-23631, made in Japan, små lackskador, med certifikat och extra strängar i hårt orginalfodral
Elgitarr Fender Telecaster, serienr: Z3147202, made in USA, små lackskador, axelrem, i hårt fodral
Rolex OP Datejust, midsize, damur, refnr: 178241, serienr: 1K139393, stål/roséguld, automat, Oysterlänk med viklås, safirglas, datum, repor
Rolex OP Datejust, midsize, damur, refnr: 178240, serienr: Z445136, stål, automat, datum, Oysterlänk med skevt viklås, repor, nagg i glas, kort länk