801 - 820 av 1 652
1...404142...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 augusti 2016

Klubbad för

Samsung Galazy S6 32GB SM-G620F, serienr: RF8G81ZDDJB, IMEI: 353609075101767, som ny med laddare och hörlurar i kartong med ytterkartong

2 700 kr

Utrop: 2 700 kr

Samsung S5 16GB SM-G900F, serienr: R58G81H5Q2P, IMEI: 359660063963795, med laddare och hörlurar i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Laptop ASUS Sonic Master A56CM-XX154H, med laddare

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Laptop Lenovo B50-45 80F0, serienr: CB34463406, med strömkabel

500 kr

Utrop: 600 kr

Laptop Lenovo B50-45 80F0, serienr: CB34467458, ram 4G, HDD 320G, med manualer och strömsladdar, i kartong

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Samsung Galaxy S6 32GB, SM-G920F, serienr: RF8G61VC92W, IMEI: 952148075603408, som ny med laddare, manual och hörlurar i kartong

2 800 kr

Utrop: 2 700 kr

Fritid Verktyg

Slagborr Hilti TE 30-C-A VR, serienr: 02-0073706-CN-11, med flera borrhuvuden, smörjmedel och manual i väska

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Verktyg

Borrmaskin/Skruvdragare Hilti SF 144-A, serinr: 1430332 med batteri, extrabatteri och laddare i väska

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Symaskin Singer 160th Anniversary Limited Edition, med strömsladd i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Fender Silverface A71554, defekta volymknappar, saknar handtag, små skador, med strömsladd

Elgitarr Jackson PS-1 Performer, nr: 1025739, saknar en volymknapp, fattas skruvar, lackskador, i mjukt fodral som är sönder

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Classic, made in USA 2011, serienr: 128611470, i hårt orginalfodral

7 100 kr

Utrop: 8 500 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Standard Etune 120th anniversary, serienr: 140042677, i hårt orginalfodral

13 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Elgitarr ESP KH-2, serienr: K-23631, made in Japan, små lackskador, med certifikat och extra strängar i hårt orginalfodral

6 000 kr

Utrop: 7 500 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon JJ Randolph AS-14LG, repor, defekt väska

700 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr Fender Telecaster, serienr: Z3147202, made in USA, små lackskador, axelrem, i hårt fodral

6 400 kr

Utrop: 7 500 kr

Bälte 18K 2929,7g med diamanter i spännet 474xca0,01-0,05ct, repor

Utrop: 920 000 kr

Rolex OP Datejust, midsize, damur, refnr: 178241, serienr: 1K139393, stål/roséguld, automat, Oysterlänk med viklås, safirglas, datum, repor

46 000 kr

Utrop: 36 000 kr

Rolex OP Datejust, midsize, damur, refnr: 178240, serienr: Z445136, stål, automat, datum, Oysterlänk med skevt viklås, repor, nagg i glas, kort länk

20 500 kr

Utrop: 22 000 kr

IWC Flatline herrur, serienr: 229588, stål, quartz, datum, läderband, graverad bakboett, spricka i glas, defekt box med ytterkartong

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr