Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016
Elgitarr, Fender, Stratocaster, made in Japan, snr:1004518, stötskador & repor, saknar bakplatta, saknar skruvar vid plektrumskyddet, halsen skadad, axelrem märkt Dean Markley, i mjukt fodral med sliten insida
Akustisk gitarr, Enrique Keller, modell Almeira, saknar strängar, stötskador & repor, i skadat, mjukt fodral
Halvakustisk Gitarr, Defil Jowita, 12-strängad modell, 6st strängar saknas, repor, stötskador, krackelerad lack, naggade stämskruvar, i mjukt fodral, skadat
Halvakustisk gitarr, Epiphone, Dot VS, snr: EE03090170, bytt elektronik, stall, mickar, repor, saknas del ovanför sadeln, avskavd färg vid huvudet, i hårt fodral
Musikinstrument Träblås
Altsaxofon, Thomson, snr:851157, pärlemordetalj saknas på en knapp,, axelband, i hård väska, repig
Musikinstrument Träblås
Sopransaxofon, Yamaha, YSS-62, snr:2648, i behov av service, repig, lagad vid munstycksfästet, i hård väska
Musikinstrument Elektroniska
Synthesizer, Waldorf Blofeld, snr:9150080170, med strömkabel, i originalkartong
Bärbar radio-och CD-spelare, Sony, ZS-M35, repor, stötskador, avskavd färg, med strömkabel
Projektor, Optoma HDMI HD23, snr:Q8NJ225AAAAAC0030, med strömkabel, HDMI-kabel, och mjuk väska
Mobiltelefon, Samsung III GT-i9300, imei:353718051226660/09, lösenkod:5123, låst till 3, med laddare, ej original
Mobiltelefon, Iphone 5, 16GB, modell A1429, imei:013556008204030, repig, stötskador, låst till telenor, med laddare
Mobiltelefon, Iphone 4S, modell A1387, imei:013171005627884, repig, stötskador, med laddare & originalkartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Alpha, modell SM-G850F, imei:3552100633462671, repor på glaset, med laddare, i originalkartong
Bärbar dator, Apple Macbook C2D 2.4, modell A1342, snr:451363HOF5W, saknar en skruv på underredet, repig, med laddare, lösenord: pannkaka