761 - 780 av 1 046
1...383940...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016

Klubbad för

Elgitarr, Fender, Stratocaster, made in Japan, snr:1004518, stötskador & repor, saknar bakplatta, saknar skruvar vid plektrumskyddet, halsen skadad, axelrem märkt Dean Markley, i mjukt fodral med sliten insida

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Akustisk gitarr, Enrique Keller, modell Almeira, saknar strängar, stötskador & repor, i skadat, mjukt fodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Halvakustisk Gitarr, Defil Jowita, 12-strängad modell, 6st strängar saknas, repor, stötskador, krackelerad lack, naggade stämskruvar, i mjukt fodral, skadat

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Halvakustisk gitarr, Epiphone, Dot VS, snr: EE03090170, bytt elektronik, stall, mickar, repor, saknas del ovanför sadeln, avskavd färg vid huvudet, i hårt fodral

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon, Yamaha, modell YAS-275, snr:013493, i hård väska

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon, Thomson, snr:851157, pärlemordetalj saknas på en knapp,, axelband, i hård väska, repig

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Träblås

Sopransaxofon, Yamaha, YSS-62, snr:2648, i behov av service, repig, lagad vid munstycksfästet, i hård väska

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Synthesizer, Roland, Alpha Juno 1, snr:615144, med nätkabel, vissa repor

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synthesizer, Waldorf Blofeld, snr:9150080170, med strömkabel, i originalkartong

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Bärbar radio-och CD-spelare, Sony, ZS-M35, repor, stötskador, avskavd färg, med strömkabel

175 kr

Utrop: 300 kr

Projektor, Optoma HDMI HD23, snr:Q8NJ225AAAAAC0030, med strömkabel, HDMI-kabel, och mjuk väska

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Seymour Duncan, 100W, slitage, skada på front

4 200 kr

Utrop: 4 800 kr

Mobiltelefon, Samsung III GT-i9300, imei:353718051226660/09, lösenkod:5123, låst till 3, med laddare, ej original

200 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon, Iphone 5, 16GB, modell A1429, imei:013556008204030, repig, stötskador, låst till telenor, med laddare

Utrop: 900 kr

Mobiltelefon, Iphone 4S, modell A1387, imei:013171005627884, repig, stötskador, med laddare & originalkartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy Alpha, modell SM-G850F, imei:3552100633462671, repor på glaset, med laddare, i originalkartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Bärbar dator, Apple Macbook C2D 2.4, modell A1342, snr:451363HOF5W, saknar en skruv på underredet, repig, med laddare, lösenord: pannkaka

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Träfigur, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Pop, höjd 15cm, avskavd färg

275 kr

Utrop: 250 kr

Träfigur, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Kay, höjd 15cm, nagg

300 kr

Utrop: 250 kr

Träfigur, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Sunshine, höjd 15cm, nagg

325 kr

Utrop: 250 kr