741 - 760 av 1 046
1...373839...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 14,5g 19,6cm med berlocker, en berlock saknas

Armband Bismarck 18K 12,1g 19,5cm

Utrop: 4 000 kr

Halskedja Pansar 18K 10,1g 55cm, ihålig

Hänge 18K 14,9g, graverat

Ring 18K 2,5g Ø18 med diamanter äldre slipning 1xca.0,25ct 8xca.0,08ct, en lös

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 3,3g Ø17 med åttkantslipad diamant 1xca.0,02ct

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Certina, 18K, nr.0610124 560474, damur, manuell, länk 18K, brv.22,2g

Utrop: 5 200 kr

Armband X-länk 18K 15,2g 20cm

Utrop: 5 000 kr

Halskedja Figaro 18K 242,7g 71cm

Hänge 18K 1,9g

Utrop: 850 kr

Halskedja Pansar 18K 2g 44cm

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 1,1g, graverat

Utrop: 350 kr

Halskedja Pansar 18K 1,4g 38cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Armband X-länk 18K 17,9g, slitet

Utrop: 5 400 kr

Pärlcollier doserad, saltvatten, 43cm, lås 18K med diamanter äldre slipning 9xca.0,01ct

Hårnål 18K 2,5g, med sten

Örhängen 18K 2,9g, med pärlsubstans, ett stopp vitguld

Klockor Chopard

Chopard, La Strada, nr.1092995, 8357, damur, stål, quartz går ej, originallänk

Elgitarr, Greco, Supersound, snr: B773989, bakplatta saknas, stötskador, repor, lackskador, i mjukt fodral

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr, Hagström, Super Swede, snr: M06050125, lackskador, repor, i mjukt fodral

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr