Avslutad | Pant – Tisdag 26 juli 2016
Klubbad för
Armband Bismarck 18K 14,5g 19,6cm med berlocker, en berlock saknas
Visa varaUtgått
Pärlcollier doserad, saltvatten, 43cm, lås 18K med diamanter äldre slipning 9xca.0,01ct
Visa varaUtgått
Klockor Chopard
Chopard, La Strada, nr.1092995, 8357, damur, stål, quartz går ej, originallänk
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr, Greco, Supersound, snr: B773989, bakplatta saknas, stötskador, repor, lackskador, i mjukt fodral