1181 - 1200 av 1 581
1...596061...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 7,5g, defekt och graverat

Utrop: 2 300 kr

Dulux, herrur, 18K med slitet läderband, automatic, repigt plastglas, datum, bucklig och repig boett, snr: 115990

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Camé 6,6g höjd 4cm bredd 3cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Camé, höjd 4cm, bredd 3cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Camé, höjd 4,5cm, bredd 3,5cm, spricka på baksidan

100 kr

Utrop: 50 kr

Camé, höjd 3,1cm, bredd 2,4cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Camé, höjd 3,5cm, bredd 2,7cm, spricka på baksidan

125 kr

Utrop: 50 kr

Camé, höjd 3,5cm, bredd 2,6cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 1,9g Ø17½, förgylld, med stenar, design Alton

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,3g Ø17¾, förgylld, med stenar, design Alton

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 4,5g Ø18½, förgylld, med sten, design Alton

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 1,8g Ø17½, förgylld, med stenar, design Alton

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,3g Ø17¼, förgylld, med stenar, design Alton

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 2,6g defekt, med odlad pärla

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par S830 4,3g

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par S835 2,5g med skruvlås och stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Invar, fickur, två boetter S800, boettnr.284141, graverad, liten sekundvisare, skadad urtavla, klockkedja i metall

175 kr

Utrop: 200 kr

Omega Electronic, herrur, quartz, går ej, chronometer, guld på stål, datum, repigt plexiglas, nagg, flexarmband, i box

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Howard, fickur, guld på stål, liten sekundvisare, skadad urtavla, sliten, bucklor

1 400 kr

Utrop: 125 kr