Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Certina, damur 18K med X-länk 18K brv.19,4g, manuellt, fungerar ej, skadat plastglas, nr:810 397 679843
Mickael Kors, MK-8311, snr.111304, herrur, quartz, kronograf, tidtagningen går ej att återställa, datum, mineralglas, originallänk, viklås
Tag Heuer Link, CJ1112, snr.GZ9661, herrur, stål, quartz, kronograf, safirglas, liten sekundvisare, datum, integrerad originallänk i stål, viklås, repig
Omega Geneve, herrur, 14K, manuell, datum, repig, graverad, repigt plastglas, skadad urtavla, skadat flexarmband
Champion Outlander, refnr.C1097, herrur, quartz, kronograf, stål, datum, liten sekundvisare, skadat glas, repig glasring, originallänk, viklås, repig
Klockor Gant
Gant, refnr.7075, herrur, quartz, stål, datum, dag, självlysande visare, repigt glas, originallänk, viklås, repigt
Aurora, herrur, 18K, manuell, kronograf, tidtagningen går ej att återställa, skadat plastglas, liten sekundvisare, repor, bucklor, läderarmband med skadat förgyllt metallås
Longines, herrur, stål, manuell, repigt plastglas, liten sekundvisare, skadad glasring, missfärgad urtavla, repig, flexlänk
Klockor Lagonda
Lagonda Världsmästare Sully, boettnr.133029, herrur, stål, manuell, skadat plexiglas
Longines Hydro Conquest, refnr.L3.689.4, snr.41425087, herrur, stål, quartz, datum, safirglas, originallänk, viklås
Fossil, refnr.FS4835, snr.111410, armbandsur, stål, quartz, kronograf, repig boett, mineralglas, slitet läderarmband