Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016
Klubbad för
Armband med odlade pärlor ca 6,8mm x19cm, lås 14K vitguld, små diamanter >0,01ct, 11,9g
Akustisk gitarr med mic, Fender Sonoran, Tony Alva White Lotus, snr.CSE14001283, saknar batteri, i mjukt fodral
Akustisk gitarr med mic, Fender Sonoran, SCE Candy Apple Red, snr.CSD14002593, saknar batteri, i mjukt fodral
Akustisk gitarr, Esteve 1GR01, Spanien, en sträng trasig, repor i lacken, i mjukt fodral
Skål, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", höjd:5,8cm längd:28,5cm bredd:20cm, repor i glasyren, nagg