941 - 960 av 1 768
1...474849...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016

Klubbad för

Parti guld 14K 2,0g Ring Ø20 defekt

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 5g Ø18½ defekt skena

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 34,4g; 2 Armband X-länk defekta, Ring Ø17 graverad

Utrop: 9 600 kr

Armband med odlade pärlor ca 6,8mm x19cm, lås 14K vitguld, små diamanter >0,01ct, 11,9g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 9K 1,0g Singapore 44cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Hänge 18K 0,7g Hjärta graverat

Utrop: 225 kr

Ring 18K 2,4g Ø16 graverad med små diamanter 2x ca 0,01ct.

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr med mic, Fender Sonoran, Tony Alva White Lotus, snr.CSE14001283, saknar batteri, i mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Akustisk gitarr med mic, Fender Sonoran, SCE Candy Apple Red, snr.CSD14002593, saknar batteri, i mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr, Esteve 1GR01, Spanien, en sträng trasig, repor i lacken, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 425 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon, Yamaha YAS-25, snr.040976, repig, i fodral med tillbehör

2 700 kr

Utrop: 900 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin Streichinstrumente O.M. Mönnich i fodral med stråke och tillbehör

750 kr

Utrop: 425 kr

Skål, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", höjd:5,8cm längd:28,5cm bredd:20cm, repor i glasyren, nagg

250 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", längd:29cm bredd:20cm, repor i glasyren

275 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", längd: 35cm bredd:24cm, repor

325 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", längd:16,5cm, repor i glasyren

150 kr

Utrop: 200 kr

Fat 4st. Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", Ø15,5cm, repor i glasyren

200 kr

Utrop: 250 kr

Tekanna med lock, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", höjd:18,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Karaff, Rörstrand, Hertha Bengtson, "Blå Eld", höjd:17cm

350 kr

Utrop: 350 kr

Elektronik TV-apparater

Hemmabiosystem, Hitachi HTD-K160, snr.C30610703, DVD-spelare, repor i palsten, fjärrkontroll, sub woofer och 5 st. högtalare, repor, kablar till två av högtalarna saknas

Utrop: 250 kr