Parti guld med sten 14K 9,3g defekt
Utrop: 2 200 kr
Armband 14K 3,6g 18cm
Utrop: 800 kr
Hänge Id-bricka 18K 2,3g defekt och gravyr
Utrop: 700 kr
Armband Pansar 18K 24,4g 20cm
Utrop: 9 000 kr
Halskedja Pansar 18K 70,0g 57cm
Utrop: 21 500 kr
Kaffeskedar Ceson 830s allmogelik modell, 115mm, 12 st i etui
Utrop: 550 kr
Herrur Casio quartz i stål, längd på armband 19cm.
Utrop: 175 kr
Klackring 18K 11,4g, med svart sten och sagolejon, Ø22
Utrop: 4 800 kr
Örhängen ett par med plast pärlor 18K 8,8g 4cm
Utrop: 600 kr
Mynt 50kr Carl Gustaf och Silvia 1976, samt 100 kr 1983
Utrop: 150 kr
Ring i vitguld med diamant 1xca0,14ct 18K 2,2g Ø18 3/4
Utrop: 1 400 kr
Ring i vitguld med diamanter 5xca0,02ct 18K 4,5g Ø18 3/4
Utrop: 2 100 kr
Ring med sten och diamanter 10xca0,005ct 18K 2,7g Ø18
Utrop: 1 200 kr
Hänge med blå sten och diamanter 10xca0,005ct 18K 1,2g L:2cm
Örhängen ett par med sten och diamanter 20xca0,01ct 18K 3,3g
Utrop: 1 700 kr
Örhängen ett par med röda stenar och diamanter 4xca0,005ct 18K 1,8g
Armband Bismarck med 4 berlocker (en med pärla och 2 två med sten) 18K 9,4g 19cm
Utrop: 2 900 kr
Armband defekt (små bucklor) 18K 14,5g 18,5cm
Utrop: 4 400 kr
Halssmycke 37cm samt ring Ø17 3/4, sv stämplat silver 925 51,7g sign Högberg
Utrop: 850 kr
Ring skev med stenar 21K 5,4g Ø19
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 12 jul 2016