Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016
Klubbad för
Hänge tvåfärgat med blå sten och diamanter 3x0,002ct 18K 0,6g 1,2cm
Visa varaUtgått
Hänge tvåfärgat hjärta med diamanter 14xca0,002ct 18K 0,9g 1,5cm
Visa varaGlas Övrigt
Kristallvas signerad Kjellander Vetlanda, nagg, 13cm, Kristallvas signerad Orrefors 4174/ 211, 18cm