1741 - 1760 av 2 201
1...878889...111 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016

Klubbad för

Objektiv Nikon, AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5.6 ED VR, snr:3410115, med motljusskydd, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Iphone, 6S, imei: 355423073866035, med headset och laddare, i originalkartong, nyskick

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Solglasögon Rayban, modell Aviator 6214, repiga, i läderfodral

475 kr

Utrop: 300 kr

Ljuslykta, Kosta Boda, höjd 16cm, signerad B. Vallien 7090859

175 kr

Utrop: 225 kr

Skål, Orrefors, modell Corona, höjd 9,5cm, Ø12,5-13,5cm, signerad Orrefors

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, modell Corona, höjd 9,5cm, Ø14,5-15,5cm, signerad 4384721

125 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Orrefors, modell Corona, höjd 13cm, Ø22,5cm-23,5cm, signerad Orrefors LH 4384.14

175 kr

Utrop: 150 kr

Värmeljushållare 2st, Zone Denmark, höjd 17,1cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Orrefors, design Jan Johansson, modell Fleur, höjd 8,5cm Ø12cm, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Värmeljushållare, Orrefors, design Lars Hellsten, Olympiska elden, höjd 12,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, flicka med get, design Carl Scheidig, höjd 19,5cm, bredd 14,5cm, små tillverkningsdefekter

175 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, man som sår, Carl Scheidig, höjd 24,5cm, bredd 11,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Goebel, modell Lost sheep, höjd 11cm, årsstämplad 1962

75 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Goebel, pojke med korg, höjd 10cm

Utrop: 100 kr

Bildskärm, Asus, modell VE278Q, 27", snr: C5LMTF019358, full HD 1080

450 kr

Utrop: 550 kr

Tallrikar 4st, Arabia Finland, Ø23,5cm, andrahandssortering, skador

Utrop: 125 kr

Figurin, Kosta Boda, design Kjell Engman, modell The Band Double Bass, nr: 7090883, höjd 23cm, i originalkartong

475 kr

Utrop: 225 kr

Skål, Kosta Boda, design Ulrica Hydman-Vallien, modell Happy Going Blue, höjd 9cm, i originalkartong

325 kr

Utrop: 100 kr

Champagneglas 5st, Cristal d'Arques, modell Longchamp, höjd 20,5cm, 14,5cl, i originalkartong

150 kr

Utrop: 125 kr

Champagneglas 6st, Cristal d'Arques, modell Longchamp, höjd 20,5cm, 14,5cl, i originalkartong

200 kr

Utrop: 150 kr