Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Elgitarr Ibanez, modell RG Series RGR 08 Ldt., snr: i080519298, repig, i mjukt fodral
Akustisk gitarr med mic Cort, modell MR730FX NAT, snr: 071212009, nummer 07169059, repor och små stötskador, sprucket skrivfäste, i hårtfodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell CS40, inristat nummer BKS 110, repig, med stötskador
Musikinstrument Träblås
Saxofon The Martin, modell A110 Magna, snr: 206864, repig, med munstycken och nacke, i väska
Sabel, bladlängd 90cm, märkning på sabel 10/A5, no28, 19, J.S, H.H, märkning på fodralet 1/T3, no 92. Ej visning
Sabel, bladlängd 94cm, märkning på sabeln H.H, MG, G.E SVALING&CO, MJÖLNTORP, märkning på fodralet GM. Ej visning
Sabel, bladlängd 91cm, märkning på sabel H.H, MG, G.E SVALING&CO, MÖLNTORP, i fodral. Ej visning