Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Klubbad för
Damur, Omega De Ville, quartz, Ø22mm boett nr 53519787 (går ej), 18K med läderarmband ej orginal
Ring i vitguld med diamanter gammalslipade 3xca0,12ct inneslutningar och nagg Ø16 1/4 18K 3,9g
Fickur Waltham, nyckeldragare, verknr 7948167, silverboett, 55mm, timvisarens spets böjd, repa i glas
Fickur nyckeldragare med silverboett engelska stämplar, 45mm , tjocklek 22mm, liten sekundvisare.
Damur Michael Kors chronograf, quartz, stål, med stenar, i box, armband 16cm.