521 - 540 av 2 201
1...262728...111 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016

Klubbad för

Ring i vitguld med diamant 1xca0,02ct Ø15 1/2 18K 1,7g

Utrop: 750 kr

Parti guld defekt med sten 18K 8,8g

Utrop: 2 400 kr

Berlock Hjärta 18K 0,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Herrur olika märken 4 st, Omnia Watch double, Revue, Beltane automatic, Lejon, plastglas repor, 2 saknar krona, någon har defekt på urtavla. Ø31-36mm

400 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld defekt gravyr 18K 12,7g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja 43cm 18K 8,6g

Utrop: 2 600 kr

Halskedja Pansar 18K 1,2g

325 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Candino

Herrur 4st olika märken, 2 Certina, Klyhn, samt Candino Telstar superautomatic, repiga glas, ett glas defekt,reparationobjekt.

450 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par något skeva 18K 0,6g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring ograverad Ø17 3/4 14K 2,5g

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring ograverad Ø20 3/4 14K 2,9g

500 kr

Utrop: 600 kr

Mynt Övrigt

Mynt Österike 1915 24K 3,5g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur 4st olika märken, Tissot seastar seven, Meister Anker automatic, Flora fint skick, okänt märke, 2 har repigt glas, service behov

650 kr

Utrop: 250 kr

Ring med lila sten (ytterst lite nagg på sten) Ø19 18K 6,8g

Utrop: 2 200 kr

Klockor Mora

Herrur Mora Sport , manuell, 17 jewels , incabloc, orange index,vita visare med rött streck+lysmassa, liten spricka i plastglaset Ø32mm

Utrop: 750 kr

Armbandsur 2st äldre modell Magna watch, 17jewels, EB Swiss, plastglas repigt

Utrop: 300 kr

Herrur Omega Geneve , manuell, fläckar på urtavla, repor i plastglas. Ø34mm

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Herrur Omega Seamaster automatic, med datum, repigt plastglas, går ej att ställa visare, Ø35mm

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja tvåfärgad 60cm 18K 41,7g

Utrop: 15 000 kr

Parti guld defekt lås med stenar (2 Udda örhängen) 18K 2,8g

Utrop: 800 kr