Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Klubbad för
Herrur Creation Alarm, automat, Swiss made, alarmfunktion, dag-datum, går ej att ställa minut o timvisarna, stållänk med viklås, Ø38mm
Herrur Certina 4 stycken olika modeller renoveringsobjekt, 3 äldre manuella, 1quartz, krona saknas
Herrur Sabina med datum, manuell, doublé, incabloc 17 rubis, kort länk, repor i glas.
Hänge i vitguld med pärla, sten och diamant 1xca0,03ct med öppningsbar ögla L:2,5cm 18K 2,0g
Armbandur Toka, Swiss, stål med datum, slitage på krona i övrigt fint skick med någon obetydlig repa, Ø33mm