Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2016
Klubbad för
Apple Iphone 5S 16GB Modell: A1457 Imei: 352049065585920 med laddare i kartong, använd till Comviq
Mobiltelefon Samsung Galaxy Alfa modell SM-G850F, imei 3 560 100 691 24690/1 med laddare ej orginal, Ej fabriksåterställd pga. att den är låst i Samsung Account.
Apple Iphone 4 16GB, Modell: MD235B/A, Imei: 013590002967029, använd till Tele2, små skador i ram och lite repig, ej fabriksåterställd/Inloggad på iCloud och Hitta min Iphone. Med laddare ej original
Ring med sten S925 6,5g Ø18¾ Design: Susanne Friis Bjørner, stämplad 585 (14K) men den är i silver, i originalask