1781 - 1800 av 1 822
1...89909192 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2016

Klubbad för

Apple Iphone 5S 16GB Modell: A1457 Imei: 352049065585920 med laddare i kartong, använd till Comviq

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Philips Radio och CD-spelare AZ105C, Snr: AQ1C1522114374 med strömsladd

150 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Alfa modell SM-G850F, imei 3 560 100 691 24690/1 med laddare ej orginal, Ej fabriksåterställd pga. att den är låst i Samsung Account.

650 kr

Utrop: 500 kr

Figurin B&G Mamma med barn, andrahandstortering, H:28,5cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Figurin Royal Copenhagen Två barn läser en bok, andrahandsortering, H: 14,5cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Apple Iphone 4 16GB, Modell: MD235B/A, Imei: 013590002967029, använd till Tele2, små skador i ram och lite repig, ej fabriksåterställd/Inloggad på iCloud och Hitta min Iphone. Med laddare ej original

275 kr

Utrop: 300 kr

Matskedar 3st S830 188,6g 220mm

475 kr

Utrop: 600 kr

Hänge/Berlock S925 5,7g Thomas Sabo

Utrop: 150 kr

Hänge/Berlocke S925 3,4g Thomas Sabo

100 kr

Utrop: 100 kr

Armband Thomas Sabo med rosenkvarts

275 kr

Utrop: 200 kr

Halssmycke Thomas Sabo med rosenkvarts ca90cm

Utrop: 250 kr

Halssmycke i metall 46,5cm 2,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med sten S925 7,4g 79cm Dogeared i ask

100 kr

Utrop: 100 kr

Halssmycke med stenar Silver Susanne Friis Bjørner 110cm i originalask, 19,0g

325 kr

Utrop: 125 kr

Ring med sten S925 6,5g Ø18¾ Design: Susanne Friis Bjørner, stämplad 585 (14K) men den är i silver, i originalask

200 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par med stenar S925 4,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par S925 5,7g med sten

325 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 6,5g Ø17

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 10,4g skevt och missfärgat

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st S830 99,6g 101mm

400 kr

Utrop: 300 kr