1761 - 1780 av 1 822
1...888990...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2016

Klubbad för

Kaffeskedar 8st S830 115,2g 121mm, graverad

400 kr

Utrop: 350 kr

MOccaskedar 3st S830 21,3g 99mm

150 kr

Utrop: 75 kr

Kaffesked S830 10,1g 118mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 3st S925 31,2g W&E Sorensen Denmark Sterling

175 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 3st S925 29,8g 101mm med emaljtryck W&E Soerensen Denmark Sterling

125 kr

Utrop: 100 kr

Kopp S830 36,3g Ø6,4cm, graverad och bucklig

125 kr

Utrop: 100 kr

Kopp S830 63,3g Ø7,5cm graverad och bucklig

225 kr

Utrop: 200 kr

Ring tvåfärgad 18K 14,1g Ø18½ med diamant ca0,05ct

Utrop: 6 000 kr

Ring 14K 1,5g graverad och defekt

Utrop: 300 kr

Ring tvåfärgad 18K 2,2g Ø17 med diamant ca0,12ct

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld 18K 1,6g Ø17½ med diamant ca0,02ct

Utrop: 700 kr

Parti guld 8K 4,7g defekt

Utrop: 600 kr

Ring 8K 3,9g med skadas sten och skev

Utrop: 500 kr

Michael Kors midsize, stål, quartz, chronograph som ej återställer sig helt, datum, kort länk, Nr: MK-5676

650 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Gant

Kyboe Gigant Chrono 48, stål, gummiarmband, datum, chronograph, stiftet till kronan är skevt

400 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Gibson Les Paul DeLuxe made in USA 70-talet, små lackskador förekommer, i hårt fodral

13 200 kr

Utrop: 7 200 kr

Akustisk gitarr Gibson J50 Adj, limsläpp kring stallet, mindre torrsprickor och stötskador, i hårt fodral

7 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Fender Musicmaster made in USA, Snr: 7603061, små skador i mjukt fodral

7 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Gibson Les Paul Made in USA, Snr: 022450351, sliten och små skador i mjukt fodral

6 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Apple Iphone 5S 16GB Modell: A1457, med laddare i kartong, Imei: 352051060593685, använd till 3, fastlimmade stenar på baksidan (några saknas)