Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2016
Klubbad för
Michael Kors midsize, stål, quartz, chronograph som ej återställer sig helt, datum, kort länk, Nr: MK-5676
Klockor Gant
Kyboe Gigant Chrono 48, stål, gummiarmband, datum, chronograph, stiftet till kronan är skevt
Elgitarr Gibson Les Paul DeLuxe made in USA 70-talet, små lackskador förekommer, i hårt fodral
Akustisk gitarr Gibson J50 Adj, limsläpp kring stallet, mindre torrsprickor och stötskador, i hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Fender Musicmaster made in USA, Snr: 7603061, små skador i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Gibson Les Paul Made in USA, Snr: 022450351, sliten och små skador i mjukt fodral