Samlarobjekt, bil, Ford 1957 Thunderbird, från Road Signature
Utrop: 75 kr
Samlarobjekt, bil, 1958 Studebaker Golden Hawk
Samlarobjekt, bil, Ford 1957 Thunderbird. från Road Signature
Samlarobjekt, bil, 1958 Pontiac Bonneville, från Road Signature
National- encyklopedin 1 band, nr 1 A-ASA
Utrop: 50 kr
National- encyklopedin 1 band, nr 2 ASB-BIS
National- encyklopedin 1 band, nr 3 BIT-CAR
National- encyklopedin 1 band, nr 6 EU-FREDK
Akustisk gitarr Levin, 1950-tal, snr: 303546 5N, diverse skador, i kartong
Utrop: 2 900 kr
Flugfiskespö Redington Crosswater , No 6 line, 9,0", 4 PC, med rulle i väska
Utrop: 300 kr
Figurin, Gustavsberg, design Lisa Larson, katt, höjd 12cm
Utrop: 250 kr
Figuriner 3st, Guldkroken i Hjo, troll, höjd 10,5cm och 2x 6cm
Skål på fot, Iittala, Marimekko, höjd: 15,5cm
Utrop: 225 kr
Vas, Iittala, design Ronan och Erwan Bouroullec, modell Ruutu, höjd 18cm
Utrop: 350 kr
Figurin, Nadal, design MJ Chilet, modell: With you, nr 0459, höjd 23cm
Ljusstakar 1 par, malm, Ekbergs gjuteri, höjd : 25,5cm
Utrop: 550 kr
Skål på fot, höjd 14,5cm
Mortel med stöt, höjd 11cm
Mortel med stöt, höjd 8,5cm
Tisdag 17 maj 2016