Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2016
Klubbad för
Elgitarr Schecter, Diamond series, modell Omen 6, snr:N11113010, repig kropp, i trasig kartong
Akustisk gitarr Husets gitarr, modell School, snr: 2083908927, repor och stötskador, utan fodral