801 - 820 av 1 026
1...404142...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 maj 2016

Klubbad för

Halskedja 18K 17,2g doserad Bismarck 45,5cm

Utrop: 5 000 kr

Armband 18K 8,7g X-länk 19cm

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 4,8g med diamanter 1xca0,20ct 6xca0,03ct Ø16¾

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 7,1g skadat

Utrop: 2 000 kr

Ring 23K 3,7g med sten skadad

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 1,3g med diamanter 5xca0,005ct Ø17

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K 3,7g graverad

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 21K lås 18K 16,4g 49cm

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Hänge 21K 4,9g skadad ögla

Utrop: 1 600 kr

Hängen 2st 18K 0,9g Hjärta i två delar

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S925 9,9g skadat låsdel ej silver

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 1,5g skadad

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,2g med pärla och sten

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 2,3g med stenar

Utrop: 75 kr

Klackring S925 13,9g repig Ø19¾

50 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Schecter, Diamond series, modell Omen 6, snr:N11113010, repig kropp, i trasig kartong

650 kr

Utrop: 800 kr

Akustisk gitarr Husets gitarr, modell School, snr: 2083908927, repor och stötskador, utan fodral

125 kr

Utrop: 125 kr

Samlarobjekt, bil, Edsel 1958 Citation, från Road Signature

300 kr

Utrop: 75 kr

Samlarobjekt, bil, Chevrolet 1959 Impala, från Road Signature

325 kr

Utrop: 75 kr

Samlarobjekt, bil, 1955 Ford Fairlane Crown Victoria mild custom, från Road Signature

425 kr

Utrop: 75 kr