1161 - 1180 av 1 493
1...585960...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2016

Klubbad för

Breitling, Cockpit Lady, (100m/330ft), Chronometre, refnr.A71356, snr.836836, damur, stål, superQuartz, safirglas, datum, diamanturtavla, Pilotlänk, viklås, ca.2004

Utrop: 16 800 kr

Akustisk gitarr med mic, Greg Bennett, modell: J-5CE, snr.: SL50409131, repor och stötskador, utan fodral

600 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Grote, repig, i kartong

600 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr, stöt - och lackskador, repig, saknar tre strängar, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, made in Mexico, snr:MZ8189062, bortnött färg på kropp och hals, år 2008-2009, i mjukt fodral

4 200 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr, stötskadad och repig, i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, made in Mexico, snr.: MZ8179456, år 2008-2009, bortnött färg på kropp och hals, med svajarm, i hårt fodral

5 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul, modell: Custom LPR-8, snr.: 811310, i hårt fodral och med certifikat, några repor

12 600 kr

Utrop: 12 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Dragspel, Brandoni, diverse skador men fungerande, i väska

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Warwick, modell: Blue Cab 15.1, snr.:00851608, med elsladd

Utrop: 375 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Blackstar, modell ID:15TVP, snr.: (21)140421VCA030, repor

600 kr

Utrop: 750 kr

Olja på duk, signerad Eric Lundgren, motivmått 36,5 x 44,5 cm, med sliten träram

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål på fot 1 st, Ittala, Marimekko, höjd 15 cm

150 kr

Utrop: 200 kr

175 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad, signerad Adamsson (1941-) 30 x 22 cm, med passepartout, glas och ram

550 kr

Utrop: 700 kr

Vas, Ittala, design: Alvar Aalto, modell: Savoy, höjd 16 cm, liten nagg

650 kr

Utrop: 425 kr

Spel 1 sr, Robo Warrior, till Nintendo 8-bitar (1985)

50 kr

Utrop: 50 kr

Spel 1 st, The Battle Of Olympus, till Nintendo 8-bitar (1985)

50 kr

Utrop: 50 kr

Spel 1 st, To the Earth, till Nintendo 8-bitar (1985)

100 kr

Utrop: 50 kr

Spel 1 st, Blaster Master, till Nintendo 8-bitar (1985)

125 kr

Utrop: 50 kr