Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2016
Breitling, Cockpit Lady, (100m/330ft), Chronometre, refnr.A71356, snr.836836, damur, stål, superQuartz, safirglas, datum, diamanturtavla, Pilotlänk, viklås, ca.2004
Akustisk gitarr med mic, Greg Bennett, modell: J-5CE, snr.: SL50409131, repor och stötskador, utan fodral
Akustisk gitarr, stöt - och lackskador, repig, saknar tre strängar, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster, made in Mexico, snr:MZ8189062, bortnött färg på kropp och hals, år 2008-2009, i mjukt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster, made in Mexico, snr.: MZ8179456, år 2008-2009, bortnött färg på kropp och hals, med svajarm, i hårt fodral
Elgitarr, Gibson Les Paul, modell: Custom LPR-8, snr.: 811310, i hårt fodral och med certifikat, några repor