Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2016
Klubbad för
Silver Bricka
Plunta/utan propp H13,5cm med 6 supkoppar H3,5cm förgylld mässing Skultuna med nyckel i skadat schatull
Bordsbestick kontrollstämplat silver 617,9g 2 Knivar 215mm 5 Gafflar 183mm 5 Skedar 187mm modell Uppsala bruksskick