Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2016
Klubbad för
Ring vitguld 18K 5,4g Ø16½ med diamant 1xca0,17ct mindre inneslutningar, mindre slitet, litet nagg
Figurin Kosta Boda Bertil Vallien höjd 7,5cm, modell Brains, signerad: Bertil Vallien 9090003, i påse
Figurin Kosta Boda Bertil Vallien höjd 7,5cm, modell Brains, signerad: Bertil Vallien 99863
Figurin Kosta Boda Bertil Vallien höjd 7,5cm, modell Brains, signerad: Bertil Vallien 099859, i tygpåse