Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2016
Klubbad för
Samsung Galaxy ALPHA SM-G850F, serienummer: R58FA014VBL, IMEI: 356010064079758, med laddare ej original, i originalkartong med manualer, små nagg på kanten, med Galaxy Aplha telefonskydd, använd till 3, något sliten kartong
Apple iPhone 4S 16GB White A1387 MD239KS/A, serienummer: DNPHH9DNDTD2, IMEI: 013062002908213, med laddare (defekt men fungerar), små repor på baksida, mindre repor skärm, ej kartong