Ring 23K 4,8g Ø17¾, skev, sliten, graverad
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 48,8g, innehåller stenar, gravyrer
Utrop: 13 200 kr
Ring 18K 2,2g Ø 16¼ med blå sten
Utrop: 1 000 kr
Halskedja 18K 4,7g 44,5cm, tvåfärgad
Utrop: 1 500 kr
Halskedja 18K 2,5g 42,5cm Venezia, små skador
Utrop: 750 kr
Brosch 18K 2,1g med pärla och sten
Utrop: 600 kr
Halskedja 18K 6,7g 59cm Pansar
Utrop: 2 100 kr
Hänge 18K 6,8g Krucifix
Utrop: 2 900 kr
Ring 18K 5,5g Ø19 med liten diamant, skev skena
Utrop: 1 400 kr
Halskedja 18K 2,3g 42,5cm Venezia
Halskedja 14K 1,7g 45,5cm Venezia
Utrop: 375 kr
Hänge 14K 2,3g
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 0,6g Hund
Utrop: 275 kr
Hänge 18K 0,6g Hästsko
Ring 18K 1,2g Ø17, tvåfärgad med liten diamant
Armband 18K 1,1g 15cm
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 5,7g, defekt, innehåller stenar
Utrop: 1 600 kr
Halskedja 18K 10,9g 44cm Bismarck doserad
Utrop: 3 100 kr
Brosch 18K 3,8g med sten och pärla, signerad Stigbert
Utrop: 1 100 kr
Halskedja 18K 4,8g defekt lås
Tisdag 5 apr 2016