881 - 900 av 978
1...444546...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Ring 23K 4,8g Ø17¾, skev, sliten, graverad

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 48,8g, innehåller stenar, gravyrer

Utrop: 13 200 kr

Ring 18K 2,2g Ø 16¼ med blå sten

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K 4,7g 44,5cm, tvåfärgad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja 18K 2,5g 42,5cm Venezia, små skador

Utrop: 750 kr

Brosch 18K 2,1g med pärla och sten

Utrop: 600 kr

Halskedja 18K 6,7g 59cm Pansar

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K 6,8g Krucifix

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 5,5g Ø19 med liten diamant, skev skena

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 18K 2,3g 42,5cm Venezia

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja 14K 1,7g 45,5cm Venezia

Utrop: 375 kr

Hänge 14K 2,3g

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 0,6g Hund

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,6g Hästsko

Utrop: 275 kr

Ring 18K 1,2g Ø17, tvåfärgad med liten diamant

Utrop: 550 kr

Armband 18K 1,1g 15cm

Utrop: 350 kr

Parti guld 18K 5,7g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 1 600 kr

Halskedja 18K 10,9g 44cm Bismarck doserad

Utrop: 3 100 kr

Brosch 18K 3,8g med sten och pärla, signerad Stigbert

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 4,8g defekt lås

Utrop: 1 400 kr