Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016
Klockor Eterna
Eterna, 18K, damur, quartz går ej, datum, graverad, armband X-länk 18K brv.17,3g, med box
Longines, La Grande Classique, refnr.L42094, snr.41911104, damur, quartz, stål, safirglas, originallänk, cert November 2014, box, ytterkartong
Breitling Navitimer World, Chronometre, refnr.A24322, snr.2762958, kronograf, herrur, automat, safirglas, datum, stål, läderarmband, viklås, cert Mars 2014, box, ytterkartong
Elgitarr ESP, EC-256, snr. L10013053, repig, lackskador och stötskador, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Telecaster, snr. 41144 made in Japan, repig, stöt -och lackskador, saknar stallskydd, i skadat mjukt fodral
Elgitarr Kramer Assult Plus 1108300427, sprickor på huvudet, stötskador och repor, i slitet fodral
Datorväska Zero Halliburton, kodlås med kod 276, aluminium, höjd 34 cm x bredd 47 cm x djup 14 cm
Laptop Samsung NP305V5A, srn: HQ6B91QC100004F, repor, i väska med trasigt lås, lösenord: versjo01vux