141 - 160 av 239
1...789...12 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 23 juni 2016

Klubbad för

Accessoarer Bälten

SKÄRP, BARRY KIESELSTEIN-CORD, Vintage från 80-talet, Winchetser buckle, 4 piece ranger, spänne i sterling silver, svart präglat läder, längd 90cm, dustbag, kvitto, inköpt på Bergdorf Goodman 1989-11-28

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 50 Öre, 1899, Oscar II, kvalité ca 1+/01, diameter 22 mm, vikt 5,0 g.

475 kr

Utrop: 550 kr

Mynt Svenska mynt

3 MYNT, koppar, 1 Öre SM, 1629-1630, kvalité ca 1? - 1+, ett kantex, total vikt 87,7 g.

Utrop: 850 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lv Cup, marinblå canvas, vitmetall detaljer, 27x24x2cm, visst slitage på hörnen.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, LOUIS VUITTON, Agende de Poche, Cuir Nomade, 9x16cm, adressbok, notes, sprucket inuti, dustbag, originalkartong.

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, DUNHILL, 5814 D7003 B 145, brun och vitmelerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, ytterkartong.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, mörkbrunt reptilläder, 3st kontokortsfack, mynt, sedel, 11x9,5x1,5cm, visst slitage.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 60, bandoulierer monogram canvas, 60x30x26cm, avtagbar axelrem i nylon.

5 800 kr

Utrop: 4 200 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Ordinateur Odessa, svart taiga läder, 37x31x8cm, avtagbar axelrem i nylon.

4 600 kr

Utrop: 3 700 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Mocassino Fondo, nougatfärgad mocka, stl 7½ (41) skopåse, kartong,

900 kr

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, PAUL SMITH, PM 4045-S 5060/11, svarta bågar, svarta glas, etui.

Utrop: 700 kr

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, 2 galgar, vinrött taiga läder, vintrött tyg, 51x55x13cm, avtagbar axelrem,

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Ricky, Monogram Glacé, mörkbrunt läder, 47x37x14cm, axelrem i nylon.

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Derson, grönt taiga läder, grön nylon, 40x28x10cm, slitage

Utrop: 2 700 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 60, monogram canvas, 60x44x18cm, slitage.

3 200 kr

Utrop: 3 200 kr

RESVÄSKA, YSL, vintage, svart tyg (lite blekt) brunt läder, två fack, 70x48x18cm, några fläckar. ca 1970.

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Excursion, monogram canvas, 24x32x15cm, gjordes för att ha skor i.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler, 1834, Karl XIV Johan, kvalité ca 1+, mindre kantskada, diameter 39 mm, vikt 33,6 g.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, Riksdaler, 1782, Gustav III, kvalité ca 1/1+, diameter 41 mm, vikt 29,1 g.

Utrop: 1 100 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, Rigsdaler Specie, 1778, Norge, kvalité ca 1, diameter 41 mm, vikt 28,6 g.

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr