Avslutad | Aficionado – Torsdag 23 juni 2016
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, ST DUPONT, 20 micron A0BG87, räfflad yta, 4,6x3,5x1,3cm, service behov.
VÄSKA, MULBERRY, messenger modell, mässings färgade detaljer, mellanbrunt läder (Oak), 20x24x6 cm, reglerbar axelrem i tyg. Någon fläck på lädret.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, GUCCI, 60% bomull, 40% siden, vit med invävt monogram, blå, gul, röda ränder, 75x200cm, någon tråddragning.
Accessoarer Pennor
PENNA, SHEAFFER´S, resevoar, stift i 14K, brunmelerad resin, etui, service behov.
PORTFÖLJ, MULBERRY, svart präglat läder, vitmetall detaljer, 41x 30x10cm, avtagbar axelrem, dustbag, visst slitage
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, resevoar, stift i 14K, svart resin reservdel, etui, ytterkartong
PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage, svart läder, mässingsfäragde detaljer, 38x29x5cm, hål i bottem från sprucken sömn, ca 1980-tal.