Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016
Lockurna förvaringskärl blåvitt med krackelerad glasyr, ytligt nagg på locket. Höjd: ca 32cm.
Armbandsur Rolex OP Yacht-Master Chronometer, aut, safirglas, datum, Ref: 168623, midsize 35mm, stål/guld, Oysterlänk stål/guld (kort!), något repig, serienr: Z813151.
Herrur Cartier Pasha Automatic, 18K vitguld, länk 18K vitguld, Ø35,5mm, safirglas, datum, diamanter index+krona, Ref: 2372 Serienr: MG260865, total vikt 139,8g
Rullbandspelare Nagra IV-S Made in Switzerland, Serienr: 8362, portabel vintage-recorder, saknar skyddslock, ej funktionsgaranti.
Tusenårsglas MILLENNIUM 2st Signerade Bertil Vallien Nr: 99386/15127, 99836/1528Kosta Boda Höjd: ca 26cm i orginalbox.
Elektronik Musik
Förstärkare, Luxman C-600f Control Amplifier, Japan, med fjärrkontroll RA-60, nätkabel, manual (japanska), & originalkartong, Snr: Y80400016A
Elektronik Musik
Förstärkare, Luxman M-600A Power Amplifier, Japan, nätkabel, kontrollkabel, manual (japanska) & originalkartong, Snr: Y80100116A