481 - 500 av 759
1...242526...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016

Klubbad för

Halskedja 47,5cm i silver 925 1,5g

Utrop: 50 kr

Halskedja 45,5cm i silver 925 1,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Kors L:3,5cm i silver 925 1,3g

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten graverad Ø16 1/4 i silver 925 4,2g

Utrop: 50 kr

Halskedja 46cm i silver 925 1,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Efva Attling, Make love not war, två stansade brickor med blindskrift, kulkedja 55,5cm, 925 silver 28g

850 kr

Utrop: 700 kr

Moccaskedar Ingrid 11st 106mm, svenskt kontrollstämplat silver

Utrop: 325 kr

Moccaskedar Uppsala 6st, 108mm, svenskt kontrollerat silver, 81,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Mobil Apple Iphone 6 gold 16gb, snr f73nc6syg5mq, laddare sladd skavd, kartong, ej hörlur, repa i glas

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Läsplatta Ipad Air 16gb Gold S, MH1C2KN/A, imei nr 355899060279236 laddare skavd sladd, bruksskick

Utrop: 3 000 kr

Glasskålar 4st i samma stil i olika storlekar och färger

400 kr

Utrop: 150 kr

Vas osignerad vit med olika färger infällda, 17cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr Epiphone Special 2 les Paul, i mjukt fodral

Utrop: 700 kr

Halssmycke i 925 silver svensk kontroll stämpel 87,3g, Ø37,5cm, bruksskick

425 kr

Utrop: 300 kr

Parti Silver 83g, 3 Halskedjor def, länkbit, Armband def lås, 2 Ringar, Hänge def, Örhänge, Berlock

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti Hängen 8st i silver 925s 17,6g, sjöhäst löv häst med flera

350 kr

Utrop: 325 kr

Ringar 3st med sten i silver 830-925s 15,1g, Ø17 -17 1/4 - 15

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Thomas Sabo 925silver 3,1g, längd 40cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Brosch med came 925silver 35x25mm vikt 9g

275 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen i silver 2 par med sten

50 kr

Utrop: 75 kr