341 - 360 av 1 159
1...171819...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2016

Klubbad för

Krus, Höganäs, 2L

275 kr

Utrop: 250 kr

Skål på fot, glas, höjd 19,8cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad Kosta Boda B Vallien 69251, höjd 10cm, Ø15,5cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad Kosta Boda B. Vallien 59252, höjd 12cm, Ø21,5cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad Kosta Boda B. Vallien 49250, höjd 29,5cm

550 kr

Utrop: 500 kr

Glas, Kost Boda, Kjell Engman, signerat 8 KEN AT 952009-500 kosta Boda K Engman Atelje, höjd 22,5cm

450 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Kosta Boda, Basket, Ø30cm

400 kr

Utrop: 200 kr

Handväska Michael Kors, AQ-1411, snr.30S4GMDE3L, läder, i dustbag

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Handväska Michael Kors, AP-1407, snr.30H3GFTE3L, läder

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Jubileumsljusstakar ett par, Skultuna, Peder Lamm, svart marquina marmor och mässing, höjd 24,5cm, i kartong

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Ljusstake, mässing, Skultuna, no 68, Q10, höjd 11cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, mässing, höjd 9,8cm, ej höjbar

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Gustavsberg, Spisa Ribb, höjd 11,5cm, Ø20,5cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Tekanna, Rörstrand, Nationalservisen, Louis Adelborg, höjd 14,5cm, stämpel i botten

275 kr

Utrop: 200 kr

Kristallkrona el, med prismor, Ø24cm, höjd ca.35cm, skador, lösa, kontakt lös, buckla på sladdgömman

450 kr

Utrop: 250 kr

Akvarell, Margareta Carlstedt (1934-), "Vi träffas vid Sjöstugan", 30x40cm, i glas

Utrop: 150 kr

Akvarell, Margareta Carlstedt (1934-), 21x30cm, i glas

Utrop: 125 kr

Akvarell, Margareta Carlstedt (1934-), "Badande flickor", 30x21cm, i ram och glas

Utrop: 125 kr

Blandteknik, Margareta Carlstedt (1934-), "Gäster utanför sjöstugan", 18x24cm, i ram och glas

Utrop: 125 kr

Blandteknik, Margareta Carlstedt (1934-), "Bromma kyrksjö", 26x21cm, i ram och glas

Utrop: 125 kr