1421 - 1440 av 1 593
1...717273...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016

Klubbad för

Fritid Övrigt

Startpaket, Märklin digital, 29711, 1 Lok, 1 Personvagn, 2 Lastvagnar, 1 Tankvagn, 1 Kontrollpanel, 1 Adapter/transformator, 31 Räls, 1 Broschyr i originalkartong

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Dalahäst, Nusnäs, Nils Olsson, höjd 38cm, små skador

Utrop: 750 kr

Dalahäst, Nusnäs, Nils Olsson, höjd 30cm, skador

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas, kristall, Vas Vitreum, Vadstena, Mikael Kenlind, serie Aquatic, höjd 18,5cm, signerad, VV1531-3.25

Utrop: 600 kr

Skål på fot, Iittala, Marimekko, höjd 15cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Skål på fot, Iittala, Kastehelmi, höjd 10cm

100 kr

Utrop: 100 kr

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljuslykta, Iittala, Marimekko, "Kiwi", höjd 6cm

75 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr

Apple, Iphone 5s, A1457, imei:351987062929024, lösenordslåst, och eventuellt apple ID låst

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, K5R 33B, 00, damur, quartz, stål, datum, pärlemorurtavla, originallänk

Utrop: 750 kr

Certina, DS, Powermatic 80, 13BC1060107, C026407A, herrur, datum, stål, safirglas, glasbaksida, originallänk

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Festina

Festina, Chrono Bike, F16542, herrur, quartz, stål, datum, repigt glas, originallänk, saknar del vid lås

Utrop: 800 kr

Klockor Casio

Casio, 1330, herrur, quartz, stål, originallänk

Utrop: 250 kr

Väckarklocka, Swiza 8, Twenty, höjd 7cm

1 000 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt, S500, 25,9g, 25 Markkaa 1978

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring 10K 1,5g, defekt

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge vitguld 18K 0,4g med diamant 1xca.0,08ct

500 kr

Utrop: 375 kr

Collier S925, 34,6g 42cm

Utrop: 300 kr

Armring S925, 31,9g, öppen modell, bucklig

175 kr

Utrop: 125 kr