Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016
Klubbad för
Olja på duk, Karl Julius Rose (1828-1911), 67x89cm, signerad och daterad 24/12-1870, krackelyrer, retuscher, hål, i ram
Digitalkamera Canon EOS40D, DS126171, snr.0530128983, Objektiv Canon EFS 17-85mm, snr.22712680, Blixt Sigma EF-500 DG Super, snr.8080116, Batteripack Canon BG-E2N, snr.504115, med laddare, i väska