821 - 840 av 1 593
1...414243...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016

Klubbad för

DVD-spelare Denver, modell DVD 7778, snr:599807/10/07221, utan fjärrkontroll

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 5st, (Going the distance, Dodge Ball, Ali G indahouse, Road trip, Campa i klaveret)

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 4st, (Top secret, Paper man, Hollywood gigolo, Hole in one)

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 4st, (Click, The heartbreak kid, Jalla Jalla, Min stora kärlek)

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 3st, Rena rama Rolf

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 2st, (Gustafsson 3tr, Svarte Orm)

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

DVD-filmer 2st, (White House down, The Bourne Legacy)

25 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Orgel Welson I04735 inbyggd i väska med fyra ben

500 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Virveltrumma, Pearl, pearl export series, snr.447540, i trasig väska

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Sabian Solar 20", Ride, i väska

200 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

High hat, Meinl, Raker 14", små repor

150 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

High hat, Meinl, Raker 14", medium,

150 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

PA Högtalare 1 par, Skytec, inga kablar

700 kr

Utrop: 800 kr

Kristalllampa med ljus och lamphållare skadad prismor saknas

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Matskedar 3st, S830 187,9g 219mm, graverade och buckliga

475 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar 1 par S830 brv. 736,9g, bottnarna fyllda, höjd 15,5cm, bucklor

Utrop: 1 200 kr

Armband 14K 18,7g med diamanter 47xca0,05ct 20cm

5 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Halscollier 18K 65,9g med diamanter 12xca0,01ct 46cm

Utrop: 18 600 kr

Ring S925, 7,7g Ø17½

Utrop: 200 kr

Ring S925, 7g Ø18¾ med sten

Utrop: 150 kr