801 - 820 av 1 593
1...404142...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016

Klubbad för

Ljuslykta Orrefors Hallon H7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar 6st med 8 fat Royal Copenhagen Denmark

425 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 7st Ø17,5cm Royal Copenhagen Denmark

650 kr

Utrop: 75 kr

Discover DJ Pro Ion för ipod och iphone med sladdar i kartong ej funktionstestad

375 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Övrigt

Skinnjacka Crocker stl S

Utrop: 600 kr

Takplafond, frostat glas med blommor, Ø48cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Tekanna med lock, , nagg, Sockerskål med lock, Gräddsnipa, Bing & Gröndal

125 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 7st, Bing & Gröndal, Ø21cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Skålar 2st, Bing & Gröndal, Ø8cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Tekoppar 6st, Tefat 8st, Bing & Gröndal, (spricka i en kopp, nagg på en kopp)

150 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Mikrofon ADK Vienna edition snr015497 med ställning utan sladd i väska

600 kr

Utrop: 500 kr

Kikare Focus D:70mm Full coated optics/shower proof med stativ Midas

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Dosa kontroll stämplat silver 137,6g

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 1,8g med came Ø17¾

Utrop: 750 kr

Surfplatta Microsoft Surface RT 64GB snr094057331952 med laddare i kartong LÖSENORDSLÅST

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Canon EOS 1000D snr2650627996 med objektiv 18-55mm snr6560009960 med laddare

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Hiwatt, G100R, snr.07026577, med strömsladd, små ytskador

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Dataväska Krusell bruksskick

75 kr

Utrop: 75 kr

Kristallkrona med ljus och lamphållare prismor saknas skadad

600 kr

Utrop: 50 kr

Grafik, Kurt Ullberger (1919-2008), signerad -55, 244/310, skadad, i ram och glas, dåligt tejpad baksida

Utrop: 200 kr