Ring tvåfärgad 18K 1,9g Ø16¼ med diamant 1xca0,01ct, små nagg i skena
Utrop: 500 kr
Parti guld 18K 9g med stenar och liten diamant, defekt och graverat
Utrop: 2 300 kr
Balder, damur 18K i boett och länkar, manuell, små repor, 14,9g, 17,5cm
Utrop: 2 800 kr
Hänge tvåfärgat 18K 0,6g med sten
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K 10,2g med stenar, defekt, slitet och graverat
Utrop: 2 600 kr
Örhängen 1 par 18K 3,6g, slitna
Utrop: 900 kr
Ring 9K 0,8g, skev
Utrop: 100 kr
Parti guld 18K med sten, skevt och buckligt
Utrop: 600 kr
Ring S925 5,2g Ø20
Utrop: 125 kr
Ring S925 4g Ø17
Ring S925 12,6g Ø20¾
Utrop: 300 kr
Halskedja S925 12,9g 42,5cm
Parti silver S925 30,9g med stenar, graverat, skevt och missfärgat
Armband Bismarck S925 9,7g 18cm
Utrop: 50 kr
Parti silver S835 29,8g, skevt
Hänge Hjärta 18K 0,4g
Utrop: 150 kr
Armband 14K 4,7g, graverad namnplatta
Utrop: 1 200 kr
Hänge myntliknande föremål 21K 3,6g, ögla ej guld
Utrop: 1 100 kr
Hänge myntliknande föremål 21K 7,2g, ögla ej guld
Utrop: 2 100 kr
Tisdag 16 feb 2016