281 - 300 av 1 202
1...141516...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016

Klubbad för

Ring tvåfärgad 18K 1,9g Ø16¼ med diamant 1xca0,01ct, små nagg i skena

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 9g med stenar och liten diamant, defekt och graverat

Utrop: 2 300 kr

Balder, damur 18K i boett och länkar, manuell, små repor, 14,9g, 17,5cm

Utrop: 2 800 kr

Hänge tvåfärgat 18K 0,6g med sten

175 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K 10,2g med stenar, defekt, slitet och graverat

Utrop: 2 600 kr

Örhängen 1 par 18K 3,6g, slitna

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 9K 0,8g, skev

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K med sten, skevt och buckligt

Utrop: 600 kr

Ring S925 5,2g Ø20

Utrop: 125 kr

Ring S925 4g Ø17

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 12,6g Ø20¾

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja S925 12,9g 42,5cm

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 30,9g med stenar, graverat, skevt och missfärgat

175 kr

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck S925 9,7g 18cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S835 29,8g, skevt

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge Hjärta 18K 0,4g

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband 14K 4,7g, graverad namnplatta

Utrop: 1 200 kr

Hänge myntliknande föremål 21K 3,6g, ögla ej guld

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge myntliknande föremål 21K 7,2g, ögla ej guld

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

900 kr

Utrop: 1 100 kr