Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016
Klubbad för
Klockor Nivada
Nivada, damur 18K i boett och länkar, manuell, skadad urtavla, defekt länk, graverad bakboett, 15,5/16cm
must de Cartier Tank, damur, förgyllt silver S925, nr: 4962875057001, quartz, missfärgad, nagg i glas, brukssliten, läderband, batteribyte krävs