Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2016
Halsband med hängsmycke S925 4,9g 45,5cm Design Georg Jensen "Daisy", förgylld ankarlänk och hänge, detaljer i vit emalj
Jaques Lemans herrur, kronograf, datum, quartz, refnr. 1-1366, snr. 1299-133709, brv 117,8g, med läderarmband (slitet), repa på glas
IPhone 6 16GB Guld, MG492QN/A, Modell: A1586, Serienr: FFQQ8Z6GG5MQ, IMEI: 352089076648184, oanvänd med plasthölje i kartong, laddare, usb-kabel och hörlurar (oanvända), abonemang Comviq
IPhone 5s 16GB Apple, Gold, ME434KS/A, Modell: A1457, Serienr: F17N3NMJFFGC, IMEI: 352051060514376, med laddare, usb-kabel, hörlurar, kartong, operatör 3, plasthölje, stötmärken
Akustisk Gitarr Cort, Kina, Modell: AD-850 NS, Serienr: CD04035440, stålsträngad, bruksslitage med sprickor i lacken, stötskadad i botten, mjukt fodral