Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2016
Klubbad för
Ring 18K 26g Ø18 Design Ole Lynggaard, vitguld med diamant 1xca0,02ct, text "Love You" och graverad CL, mindre repor
Halssmycke Sterling S925 12,5g 40,5cm Lapponia Finland Design Zoltan Popovits (1943) med trädetalj Ebenholtz, ärgad
Manschettknappar ett par S930 12,1g Design Wiwen Nilsson, signerad, sterling silver, åttkantiga, med monogram A.S, slitna