501 - 520 av 1 239
1...252627...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2016

Klubbad för

Figurin, Lisa Larson, Gustavsberg, K-studion, signerad, höjd 14,2cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Lisa Larson, Gustavsberg, K-studio, signerad, höjd 13,3cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Lisa Larson, Gustavsberg, Advent, höjd 12,8cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Studioglas, Strömbergshyttan, signerad 95106, Strömbergshyttan, höjd 13,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Glasskulptur, Eneryda Glashytta, höjd 6,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, kristall, höjd 19,5cm

375 kr

Utrop: 125 kr

Karaff, glas, höjd 19cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Objektiv, Nikon ED, AF-S, 70-300mm, snr.2856570, i påse

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Digitalkamera Nikon D5000, snr.6041328, med objektiv Nikon DX 18-55mm, snr.12870105, med batteripack, universalladdare i väska

Utrop: 4 700 kr

Kaffeskedar 6st S830, 79,2g, graverade

200 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar ett par S830, 440,3g, fyllda, höjd 17,2cm, en med buckla

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Soppslev S830, brv.161,6g, med träskaft, stämplad 1799, längd 42cm, graverad

700 kr

Utrop: 850 kr

Soppslev nysilver, träskaft, längd 39,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 11st S830, 174g, 122mm, Olga

700 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 2st S830, 32,1g, 121mm, Rosenholm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st, S800, 126,7g, 105mm, inga stämplar

300 kr

Utrop: 375 kr

Kopp, S830, 33,8g, höjd 6cm, små bucklor

175 kr

Utrop: 100 kr

Collier S925, 23,3g, 44cm, med stenar

275 kr

Utrop: 350 kr

Armband S925, 10,3g, 19,2cm, med stenar

125 kr

Utrop: 150 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare S925, 6,5g

Utrop: 100 kr