421 - 440 av 653
1...212223...33 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 25 januari 2016

Klubbad för

Kanna, koppar, skador, höjd 27cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mjölkkanna med lock, skador, höjd 33cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar 1 par nysilver, höjd 18cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Boråsknalle, höjd 9cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Boråsknalle, höjd 9cm, saknar sockel

Utrop: 50 kr

Skål, glas, Orrefors, design Gunnar Cyrén, modell Sofiero, nr:6383412, höjd 11cm, Ø14,5cm, i originalkartong

425 kr

Utrop: 375 kr

Etsning, signerad B. Sandelin-50 (1926-1970), motivmått 20,5x16cm, glas och ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Ibanez, modell IBZ10G, snr: S041002335, med extra kabel

200 kr

Utrop: 225 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarreffekt Line 6, modell POD xt, snr: (21) SPD2P5502000551, med adapter

425 kr

Utrop: 375 kr

iPhone 5, modell A 1429, IMEI: 013625006952757, små stötskador och repor, med laddare, apple-ID låst

Utrop: 750 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Trend Plus, modell GT-S7580, IMEI: 352913064422809/01, små repor och stötskador, med laddare Nokia/Sony Ericsson

250 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy ACE, modell: GT-S5830i, IMEI: 355271054100043, med laddare

200 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, modell i9505, IMEI: 356845052000237/01, med laddare Sony Ericsson, skärmskydd

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Hörlurar Yamaha modell HPH-PRO500, snr:Z105137, repor, med sladd, i originalfodral

700 kr

Utrop: 800 kr

Laptop MacBook Air, modell A1370, snr: C02GG7ARDJYC, lösenord 1111 (båda användarna), med laddare, batteriet laddas ej, fungerar bara med laddaren i, (nyckelringslösen: reallife)

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Fritid Övrigt

Monokikare

250 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Ukulele, Korala, modell: UKS-60 CENT, stöt- och lackskador på baksidan, med volym-och tonkontroll

550 kr

Utrop: 600 kr

Vas, Rörstrand, signerad CHS (Carl Harry Stålhane 1920-1990), höjd 10,5cm, liten tillverkningsskada

Utrop: 250 kr

Kanna, Rörstrand, signerad CHS (Carl Harry Stålhane 1920-1990), höjd 17cm

Utrop: 250 kr

Vas Rörstrand, Rådabruk, modell Primus, höjd 15cm

Utrop: 125 kr