Avslutad | Pant – Måndag 25 januari 2016
Skål, glas, Orrefors, design Gunnar Cyrén, modell Sofiero, nr:6383412, höjd 11cm, Ø14,5cm, i originalkartong
iPhone 5, modell A 1429, IMEI: 013625006952757, små stötskador och repor, med laddare, apple-ID låst
Mobiltelefon Samsung Galaxy Trend Plus, modell GT-S7580, IMEI: 352913064422809/01, små repor och stötskador, med laddare Nokia/Sony Ericsson
Mobiltelefon Samsung Galaxy ACE, modell: GT-S5830i, IMEI: 355271054100043, med laddare
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, modell i9505, IMEI: 356845052000237/01, med laddare Sony Ericsson, skärmskydd
Musikinstrument Övrigt
Hörlurar Yamaha modell HPH-PRO500, snr:Z105137, repor, med sladd, i originalfodral
Laptop MacBook Air, modell A1370, snr: C02GG7ARDJYC, lösenord 1111 (båda användarna), med laddare, batteriet laddas ej, fungerar bara med laddaren i, (nyckelringslösen: reallife)
Musikinstrument Övrigt
Ukulele, Korala, modell: UKS-60 CENT, stöt- och lackskador på baksidan, med volym-och tonkontroll
Vas, Rörstrand, signerad CHS (Carl Harry Stålhane 1920-1990), höjd 10,5cm, liten tillverkningsskada