Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016
Klubbad för
Mobiltelefon Samsung S3 IMEI:353922053565055 med fodral och laddare/går ej ladda
Akvarellmålning "Kvinna med blomma" sign.Silvia Leitu 56x38cm motiv 46x28cm inramad skadat glas och ram
Spelkonsoll Nintendo Wii snrKEH100581966 med tolv spel,elsladd och diverse tillbehör
Rolex Herrur 18K Oyster Perpetual Day-Date automat dag/datum ref18038 snr8073945 naggat safirglas brv128,3g ca1983 i ask