Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016
Klubbad för
Longines Flagship Automatic herrur, 18K i boett med läderarmband, små repor på plastglaset, i originalask, garantibok, Nr: 1470/1845
Breitling Colt GMT herrur, stål, datum, safirglas, automatisk, A32370 Snr: 1309262 i box med cert från 2011, med extra länkbitar
Elgitarr Greg Bennett Signature Series Avion modell AV-1/WR ser nr S05030528, stor lackskada fram på kroppen och några små skador, 1 sträng av, med mjukt trasigt fodral