Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016
Klubbad för
Certina DS herrur, stål, quartz, datum, safirglas, repig länk och skador på glasringen, Snr: 260.719.42
Certina DS Podium herrur, stål, chronograph, quartz, datum, safirglas, Nr: 536.7129.42.66 RKQ-BC-10814, 316L, användningsrepor på länk och boett, batteribyte behövs
Omega Constellation damur, guld och stål, halvstav, quartz, datum, safirglas, Snr: Y79687