Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016
Klubbad för
Ljushållare, hängande, smide, med 3 röda (slitna) ljuskoppar och 3 extra klarglasljuskoppar
Elektronik Musik
Studiohögtalare 1 par, Genelec, modell 8040A, snr:WM6101473 och WM6101470, små stötskador, med kablar och väggfästen
Förstärkare Vincent, modell SAV- C1, snr: 20030810010, med fjärrkontroll och kablar, repor och färgskador på ovansidan
Tissot, herrur, 18K, quartz, graverad boett, datum, safirglas, läderband, snr:14AN0001562, i originalask