Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016
Klubbad för
Akustisk gitarr Ibanez, modell EW50CBE-NT1202, snr: S120601001, repor och stötskador, med mick, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Palmer, modell C-1EA, snr:6108?, stallet har släppt lite på ena sidan, repor och stötskador, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Everdeen, modell DG-20 BK, 1 sträng saknas, repor och lackskador, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Fender, modell CD-60E NAT -DS-V2, snr:IPS1204485, med mick, repig, i skadat mjukt fodral