281 - 300 av 924
1...141516...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 januari 2016

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,9g utan stopper

Utrop: 225 kr

Klockor Väggur

Väggur, H.Wallins Eftr, Linköping, förgyllt, skador

200 kr

Utrop: 250 kr

Laptop Toshiba, Satellite, C50D-A-147, snr.4E138763S, med strömsladd och manual

550 kr

Utrop: 700 kr

Digitalkamera Sony, a230, DSLR-A230, snr.5022064, objektiv Sony, SAL1855, snr.4167819, med laddare

475 kr

Utrop: 300 kr

Andligt startpaket

75 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok, Ulrika

225 kr

Utrop: 50 kr

Filofax Mulberry, läder, 23x18cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Filofax, läder, 24,5x19,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Filofax, läder, 23,5x19cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Pärm, Ramos, läder, 23,5x17cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Läsplattsfodral, iLuv, 27,5x20cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Korthållare, Louis Vuitton, läder, sliten

300 kr

Utrop: 250 kr

Scarf, Burberry, (Burberrys), silke, 76x77cm

600 kr

Utrop: 300 kr

Nyckelring, Gucci, "Boris", skadad

100 kr

Utrop: 50 kr

Handväska, i guldfärgad metall, ca. 1930-tal

150 kr

Utrop: 125 kr

Puderdosa med spegel, skador, 9x6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Nikon, D200, snr.4163904, objektiv Nikon AF 70-300mm, snr.2239522, med minneskort 4GB och batteripack med ett batteri i, saknar laddare

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kaffekanna, S830, 687,9g, höjd 19cm, med trähandtag, design E Råström

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Figurin, Gustavsberg, Lisa Larsson, Victoria, lagad fot, höjd 20cm

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,4g

125 kr

Utrop: 150 kr