Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015
Klubbad för
1 Laptop Ausus EeeBook X205TA 32 Gb HDD/ ev. SSD, 2 Gb RAM, Windows 8, HDMI, vikt <1 kg, med laddare snr, EBNLBO05192346724M
Aktionkamera, GoPro Hero2 med 32 Gb minneskort snr H214A1111003688, med klistermärke på plasthusets baksida
Elgitarr, Gipson Epiphone Special modell JI98060036 lackskador, volymknapps fjäder defekt lös
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare Marshall G10 MK II med strömsladd och anslutningskabel, 40W bruksslitage, snr: ID520694E
Elektronik TV-apparater
1 lcd tv Handic LC19011, 19tum wide, med strömsladd och fjärrkontroll snr 100725221103, DVBT HD ready HDMI