Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015
Klockor Väggur
Väggur, förgyllt trä, Rob Engström, snr.344707, längd 72cm, saknar glas framför pendyl, små lackskador, med nyckel
Viking, Fickur, S800, en boett, snr.2016137, liten sekundvisare, plastglas, med klockkedja och hölje i metall
Digitalkamera Canon EOS7D, snr.2581209133, Objektiv Canon EF 50mm, snr.82374142, UV skydd Kenko Pro1d, med laddare i väska
Bordständare, Consul crown, design Sigvard Bernadotte, snr.920531, höjd 6,2cm, slitage i originalask
Vinglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, signerat Kosta Boda artist coll Ulrica HV 99036, höjd 25cm
XBOX 360, snr.506372554805, med fjärkontroll, en handkontroll, wireless network adapter, strömadapter ej komplett, tre spel Stranglehold, Mortal kombat, NHL 2K7, kablar