Avslutad | Pant – Tisdag 1 december 2015
Klubbad för
Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:353412068687326, med laddare och handsfree, ny i kartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:353412068685668, med laddare och handsfree i kartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy SIII, GT-I9300, imei:352612064439041, med laddare ej original, glapp
Grafiskt blad med collageteknik, Louise Nevelson (1899-1988), signerad Louise Nevelson 1966 artists proof, 54x39cm
Akustisk gitarr Cataluna, SGS-C920CESB, snr.102501161, med mic, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Levin, snr.194734, krackelerad, bottenskruv saknas, stallet på väg att lossna, i mjukt fodral